Polagra Premiery

1100px x 733px – Projekt bez tytułu — kopia (36)

Największe spotkanie biznesowe dla sektora rolniczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej już wkrótce w Poznaniu. Polagra Premiery to czterodniowe targi odbywające się w cyklu dwuletnim, które otwierają sezon spotkań dla rolników, stwarzając doskonałe warunki do promocji produktów i usług oraz zawarcia długoterminowych kontraktów handlowych.

POLAGRA-PREMIERY to targi, które ruszają 18 stycznia. Są źródłem wiedzy o nowościach rynkowych, miejscem prezentacji innowacyjnych technologii rolniczych, polskich producentów, światowych marek oraz okazją do wzięcia udziału w  konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

W Poznaniu zobaczymy światowe nowości, które niedawno można było oglądać na AGRITECHNICE w Hannowerze. Będą to premiery z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych.

– Po raz pierwszy przy POLAGRA-PREMIERY został uruchomiony program HOSTED BUYERS, którego celem jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami. Dzięki czemu Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor targów Polagra-Premiery 2018.

Warto zajrzeć do Strefy Precyzyjnego Rolnictwa: POLAGRA-PREMIERY w Strefie Precyzyjnego Rolnictwa, której przyświeca idea prezentacji rozwiązań z zakresu nowych technologii, czyli specjalistycznego oprogramowania, innowacyjnych akcesoriów czy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które mają ułatwić pracę w gospodarstwie, czyniąc ją bardziej precyzyjną i wydajniejszą – wskazuje dyrektor.

Targi to pokazy, ale również wykłady. Każdy będzie mógł wziąć udział w szkoleniach dotyczących sposobów na zwiększenie efektywności przedsiębiorstw, zarówno w obszarach operacyjnych, jak i rynkowych. Doświadczony zespół wdrożeniowców zaprezentuje nowe metody usprawnień oraz zainspiruje efektami wdrożeń z polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na profesjonalną wiedzę w zakresie sprzedaży i produkcji.

zywnosc.com.pl
© Materiał chroniony prawem autorskim –  regulamin