XXI Międzynarodowe Sympozjum KUPS

KUPS XXI SYMPOZJUM

23 maja rozpoczęło się XXI Międzynarodowe Sympozjum „Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych”, zorganizowane przez Stowarzyszenie Krajowej Unii Producentów Soków (KUPS) w Łodzi, potrwa do 25 maja.

Głównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2017 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla.

Prelegenci i paneliści mogą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej i zostało objęte Patronatem Honorowym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej informacji na stronie Organizatora.

zywnosc.com.pl
© Materiał chroniony prawem autorskim –  regulamin