XX Międzynarodowe Sympozjum KUPS

soki

W dniach 17-19 maja br. w Wiśle w hotelu „Gołębiewski”, odbyło się XX Międzynarodowe Sympozjum „Branża sokownicza w obliczu wyzwań rynku światowego i krajowego”, zorganizowane przez Stowarzyszenie Krajowej Unii Producentów Soków (KUPS).

Głównym celem Sympozjum było zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Wydarzenie było objęte Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami.

W 2016 roku w Sympozjum wzięło udział ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla. Prelegenci i paneliści mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.

Sympozjum KUPS stwarza okazję do dzielenia się wiedzą i spostrzeżeniami. Uczestnicy wydarzenia mieli również idealną platformę do spotkania się z branżowymi znajomymi i do spotkań biznesowych.

zywnosc.com.pl