Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych – POLFISH

ryba

W dniach 7 – 9 czerwca 2017 roku odbędą się 14. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych. POLFISH to jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie Środkowej specjalistyczne targi branży rybnej. Miejsce spotkań dostawców surowca z przetwórcami oraz producentów produktów rybnych z hurtownikami i kupcami z sieci sklepów.
W targach udział potwierdziło już ponad 100 firm z kraju i zagranicy m.in.: Chile, Islandii, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Turcji, Hiszpanii, Norwegii prezentowanej przez Norweską Radę Ryb i Owoców Morza.

W programie targów będą miały miejsce m.in. następujące wydarzenia:

  • konferencje branżowe
  • Norwesko-Polskie Forum Akwakultury – prezentacja nowych technologii dla zrównoważonej akwakultury na przykładzie doświadczeń norweskich – organizator: Ambasada Królestwa Norwegii
  • Spotkanie Partnerów Programu Marine Stewardship Council – misją MSC jest wykorzystanie Programu Certyfikacji MSC oraz niebieskiego certyfikatu MSC, aby wesprzeć budowę zdrowych, stabilnych ekosystemów morskich i chronić zasoby mórz i oceanów – organizator: MSC Polska
  • II Pomorskie Forum Chłodnictwa Transportowego – Odpowiedzialni Za Świeżość. – organizator: EcoTerm S.C., Carrier Transicold Polska Sp. z o.o.

Równocześnie w AMBEREXPO odbywać się największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce północnej FOODEXPO. Na targach zaprezentowane zostaną nowe produkty i technologie dla sektora HoReCa, gastronomiczne trendy, a także rozwiązania i pomysły dla smart biznesu: restauracji, piekarni, kawiarni i firm z branży przetwórstwa spożywczego.

Źródło: Międzynarodowe Targi Gdańskie