Drugi szczyt Pest Control

Konferencja_pest_01

W dniach 2-4 kwietnia w Nowym Jorku odbył się drugi szczyt podsumowujący działalność Pest Control w kontekście zdrowia publicznego i bezpieczeństwa żywności.  Spotkanie było wspólną inicjatywą NPMA (National Pest Management Association) i CEPA (Confederation of European Pest Management Associations).

W spotkaniu wzięło udział ponad 200 uczestników z pięciu kontynentów. Jak wspomina dr John Simmons, dyrektor zarządzający firmy Acheta Consulting a zarazem prowadzący dyskusję na szczycie: „Drugi szczyt podsumowujący globalną działalność Pest Control był doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów między menadżerami firm Pest Control z całego świata oraz do poznania nowych trendów w branży.”.

W swoim końcowym wystąpieniu Bertrand Montmoreau, prezes CEPA i współorganizator imprezy, stwierdził: „Druga edycja szczytu poświęcona była konkretnym zagadnieniom dotyczącym zintegrowanego zarządzania szkodnikami w odniesieniu do bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego.”. Wspomniał także, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi firm posiadających międzynarodowe certyfikaty.

NPMA zachęca do odwiedzenia swojej strony, gdzie jak zapewnia, po wpisaniu „GFS2017” w pola z nazwą użytkownika i hasłem można będzie zobaczyć wszystkie prezentacje ze szczytu. Kolejny szczyt odbędzie się za dwa lata w Europie.

Źródło: cepa-europe.com