Weekend za pół ceny w agroturystyce

fotaaaa

Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej?

Polska Organizacja Turystyczna organizuje kolejną, piątą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zachęcamy do zgłaszania obiektów agroturystycznych, gastronomicznych i rozmaitych atrakcji funkcjonujących na obszarach wiejskich.

Zainteresowani powinni do 26 sierpnia 2018 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow.

Dla miast, gmin czy wsi to wyjątkowa okazja do promocji swoich atrakcji. Akcja ta, to dodatkowe korzyści, również poza głównym sezonem turystycznym. Okazyjne oferty, to szansa na dotarcie do znacznie większej grupy turystów.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny, to popularna ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. W ramach współpracy uczestnicy oferują zniżki na produkty i usługi turystyczne świadczone w ramach swojej działalności. Zaś informacja o nich jest zamieszczana na stronie poświęconej wydarzeniu. 

Tej jesieni „weekend za pół ceny”, został zaplanowany w dniach 5-7 października.

Źródło: www.gov.pl/rolnictwo