Zaproszenie do prezentacji na targach w Bombaju

ohfwiohf

Komisja Europejska zaprasza producentów i zrzeszenia producentów UE do prezentacji produktów rolno-spożywczych w Pawilonie UE podczas targów Annapoorna – World of Food India, które odbędą się w Bombaju, w dniach 14-16 września 2017 r.

Celem projektu jest promowanie europejskiej żywności i jej standardów, podnoszenie rozpoznawalności produktów UE na indyjskim rynku żywności, ułatwianie nawiązywania kontaktów biznesowych i podnoszenie świadomości na temat przemysłu spożywczego w UE w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
w Indiach.

W ramach projektu KE planuje zaprosić co najmniej 30 producentów UE, w celu zaprezentowania swoich produktów jako przykładów wysokiej jakości, różnorodności i doskonałości europejskiej produkcji (przede wszystkim produkty oznaczone europejskimi znakami jakości). Ponadto KE planuje realizację spotkań typu B2B, a także sesji informacyjnej z Indyjskim Urzędem ds. Bezpieczeństwa Żywności i Norm Żywnościowych, a także rozpowszechnienie nowego Podręcznika dla eksporterów roślin i produktów roślinnych w UE.

Termin składania wniosków upływa 23 czerwca 2017 r.

Wnioski należy przesłać na adres: Davide.Davolio@eeas.europa.eu

Źródło: MRiRW